Mládež

Pomocný vedoucí:
Roháčková Ludmila

Mladší žáci:
Broža Adam, Drdla Vojtěch, Drdlová Jana, Lempera Lukáš, Mikišek Ondřej, Mikišková Andrea, Pokorná Kristýna, Pokorný Jan, Ptáček Jaroslav, Hrazdíra Vojtěch, Trčka Ondřej

Dorost:
Blažek Kryštof, Drdla Josef, Drdlová Anežka, Limlová Tereza, Roháčková Ludmila, Řezníčková Julie, Svatoň Ondřej, Trčka Miroslav

Děti od 6 do 15 let, které mají zájem stát se členy družstva mladých hasičů, se mohou přihlásit u kteréhokoliv vedoucího kolektivu.
Kolektiv se pravidelně schází a připravuje na soutěže.

Naše výsledky:

• Jarní kolo hry Plamen - Lavičky - 19. května 2018 - mladší žáci (20. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Dlouhé - 20. května 2018 - mladší žáci A (5. místo), mladší žáci B (10. místo), dorost (4.místo)
  • Okresní kolo dorostu - Bystřice nad Pernštejnem - 26. května 2018 -  dorost (4. místo)
  • Okrsková soutěž - Radešín - 2. června 2018 - mladší žáci A (2. místo), mladší žáci B (5. místo), dorost (1. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Nová Ves - 3. června 2018 - mladší žáci A (8. místo), dorost (5.místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Zubří - 10. června 2018 - mladší žáci A (8. místo), mladší žáci B (10. místo), dorost (4.místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Radňovice - 17. června 2018 - mladší žáci A (8. místo), mladší žáci B (10. místo), dorost (3.místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Bohdalec - 24. června 2018 - mladší žáci A (10. místo), mladší žáci B (11. místo), dorost (5.místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Bobrová- 9. září 2018 - mladší žáci A (8. místo), mladší žáci B (9. místo), dorost (3.místo)

Dále se účastníme řady dalších akcí (viz fotogalerie):

• Dětský tábor