Mládež

Pomocný vedoucí:
Roháčková Ludmila

Mladší žáci:
Broža Adam, Drdla Vojtěch, Drdlová Jana, Lempera Lukáš, Mikišek Ondřej, Mikišková Andrea, Pokorná Kristýna, Pokorný Jan, Ptáček Jaroslav, Hrazdíra Vojtěch, Trčka Ondřej

Dorost:
Blažek Kryštof, Drdla Josef, Drdlová Anežka, Limlová Tereza, Roháčková Ludmila, Řezníčková Julie, Svatoň Ondřej, Trčka Miroslav

Děti od 6 do 15 let, které mají zájem stát se členy družstva mladých hasičů, se mohou přihlásit u kteréhokoliv vedoucího kolektivu.
Kolektiv se pravidelně schází a připravuje na soutěže.

Naše výsledky:

• Okrsková soutěž - Radešínská Svratka - 11. května 2019 - mladší žáci (2. místo), starší žáci (2. místo)
  • Okresní kolo dorostu - Bobrová - 25. května 2019 - dorost (1. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Dlouhé - 26. května 2019 - mladší žáci (8. místo), starší žáci (9. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Nová Ves - 2. června 2019 - mladší žáci (6. místo), starší žáci (8. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Zubří - 9. června 2019 - mladší žáci (4. místo), starší žáci (9. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Radňovice - 16. června 2019 - mladší žáci (7. místo), starší žáci (9. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Odranec - 23. června 2019 - mladší žáci (9. místo), starší žáci (9. místo)
  • Novoměstský pohár soptíků - Bobrová - 8. září 2019
  • Novoměstský pohár soptíků - Maršovice - 15. září 2019
  • Podzimní kolo hry Plamen

Dále se účastníme řady dalších akcí (viz fotogalerie):