Soutěže

TFA (Nejtvrdší hasič přežívá)

TFA je fyzicky extrémně náročný závod, při kterém hasiči jednotlivě v zásahovém oděvu s přilbou a dýchacím přístrojem absolvují na čas činnosti podobné reálnému zásahu jako např. smotání nebo rozvinutí hadic, údery palicí, transport figuríny (80 kg), výstup po žebříku, proplazení tunelem, zdolání 2 m vysoké bariéry apod.

Soutěže:

  • 8. července 2017 - Nové Město na Moravě - Petr Fiala (6. místo), Martin Havránek, Tomáš Samek
  • 9. září 2017 - Jívoví - Petr Fiala (7. místo), Tomáš Samek (14. místo)

 

"Klasika"

Na okrskových soutěžích reprezentují náš sbor družstva Muži A a Muži B. Družstvo Muži A se účastní také někdy okresního kola. Zde se soupeří ve štafetě 8 x 50 metrů, zkoušce z teorie, pořadovém výcviku a v požárním útoku dle pravidel starého cvičebního řádu pro bojové rozvinutí družstva 1+8.

 Požární útok podle pravidel cvičebního řádu 1+8, tzv. "klasika"       Muži A          Muži B
 velitel  Jirčík Zdeněk  Veselá Hana
 spojka  Tulis Martin  Klimeš Josef
 strojník  Trnka Michal  Mikišek Leoš
 levý proud - č.1 a č. 2  Fiala Petr, Samek Tomáš   Trnka Miroslav, Dvořák Petr
 rozdělovač - č. 3  Havránek Martin  Vranka Josef
 koš - č. 4  Klimeš Martin  Žilka Pavel st.
 sání a pravý proud - č. 5 a č. 6  Jirčík Tomáš, Žilka Pavel  Pokorný Jan, Fiala Miroslav

Soutěže:

  • 21. května 2017 - Okrsková soutěž - Podolí - muži A 3. místo, muži B 2. místo

 

Požární sport

Jedno družstvo mužů a jedno družstvo žen trénuje požární útok podle pravidel požárního sportu a účastní se různých pohárových soutěží.

 Požární útok podle pravidel požárního sportu, tzv. "sport"  Muži "sport"  Ženy "sport"
 vedoucí družstva

 Mikišek Leoš

 Roháčková Markéta

 levý proud

 Tulis Martin

 Roháčková Ludmila

 pravý proud

 Melichar David
 Trčka Miroslav

 Hublová Kateřina

 rozdělovač

 Havránek Martin

 Roháčková Pavla

 dopravní vedení

 Fiala Petr

 Drdlová Anežka

 strojník

 Samek Tomáš

 Klimešová Jitka

 savice

 Mikišek Leoš

 Drdlová Hana

 koš

 Klimeš Martin

 Roháčková Markéta

 náhradníci

 Fiala Miroslav,

 Prchal Radek

 
 

  • 29. července 2017 - Bobr cup - Bobrová - Muži "sport" 3. místo, Ženy "sport" 3. místo
  • 2. září 2017 - Dalečín - útok:  Muži "sport" 1. místo, Ženy "sport" 1. místo