Soutěže

TFA (Nejtvrdší hasič přežívá)

TFA je fyzicky extrémně náročný závod, při kterém hasiči jednotlivě v zásahovém oděvu s přilbou a dýchacím přístrojem absolvují na čas činnosti podobné reálnému zásahu jako např. smotání nebo rozvinutí hadic, údery palicí, transport figuríny (80 kg), výstup po žebříku, proplazení tunelem, zdolání 2 m vysoké bariéry apod.

Soutěže:

• 8. července 2017 - Nové Město na Moravě - Petr Fiala (6. místo), Martin Havránek, Tomáš Samek
  • 9. září 2017 - Jívoví - Petr Fiala (7. místo), Tomáš Samek (14. místo)

"Klasika"

Na okrskových soutěžích reprezentují náš sbor družstva Muži A a Muži B. Družstvo Muži A se účastní také někdy okresního kola. Zde se soupeří ve štafetě 8 x 50 metrů, zkoušce z teorie, pořadovém výcviku a v požárním útoku dle pravidel starého cvičebního řádu pro bojové rozvinutí družstva 1+8.

Požární útok podle pravidel cvičebního řádu 1+8, tzv. "klasika"       Muži A          Muži B
 velitel  Jirčík Zdeněk  Veselá Hana
 spojka  Tulis Martin  Klimeš Josef
 strojník  Trnka Michal  Mikišek Leoš
 levý proud - č.1 a č. 2  Fiala Petr, Samek Tomáš   Trnka Miroslav, Dvořák Petr
 rozdělovač - č. 3  Havránek Martin  Vranka Josef
 koš - č. 4  Klimeš Martin  Žilka Pavel st.
 sání a pravý proud - č. 5 a č. 6  Jirčík Tomáš, Žilka Pavel  Pokorný Jan, Fiala Miroslav

Soutěže:

• 21. května 2017 - Okrsková soutěž - Podolí - muži A 3. místo, muži B 2. místo

Požární sport

Jedno družstvo mužů a jedno družstvo žen trénuje požární útok podle pravidel požárního sportu a účastní se různých pohárových soutěží.

Požární útok podle pravidel požárního sportu, tzv. "sport"  Muži "sport"  Ženy "sport"
 vedoucí družstva

náhradníci

Fiala Miroslav,